Plujeme s radostí a pro radost

Naše nejnovější a největší loď NOE je bez ohledu na počasí příjemným místem pro Vaše nevšední zážitky na Baťově kanále. 

Její dřevěný interiér s otevíracími okny jako ve starých vlacích vytváří příjemnou retro atmosféru. Na lodi nechybí dobře zásobený lodní bar, bezbariérové WC a zadní sluneční paluba s grilem. 

ŠKOLNÍ VÝLETY:

Máme rádi zábavu, aktivní pohyb, tvořivost, a proto jsou naše školní výlety právě takové. Program s dětmi začíná jakmile vkročíte na palubu lodi a pak už se nenudíte až do konce. 

NAROZENINOVÉ PLAVBY:

Zkuste něco netradičního a vezměte rodinu a přátele na palubu.  Na tematicky vyzdobené lodi můžete během plavby slavit, zpívat, grilovat, popíjet a všechno, co si budete přát.

Občerstvení si můžete donést vlastní nebo vám po domluvě zajistíme raut dle vašich požadavků.

FIREMNÍ PLAVBY:

Vezměte své spolupracovníky či zaměstnance na čerstvý vzduch.  Na palubě lodi vás jistě napadnou přínosné myšlenky, stmelíte kolektiv a překvapíte obchodní partnery. K dokonalosti přispěje jistě skvělé občerstvení, které vám rádi zajistíme.

CYKLOPLAVBA:

Plánujete cyklovýlet v okolí Baťova kanálu? Zpříjemněte si část trasy plavbou na výletní lodi. Naložíme vás i vaše kola. Tento čas můžete využít pro vydatnou svačinku či lehký oběd přímo na palubě. Cena individuální s ohledem na místo nalodění a trasu.

PLAVBA ZA HISTORIÍ BAŤOVA KANÁLU:

Chcete poznat Baťův kanál a nevíte, kde začít? Přijeďte rovnou na technicky nejzajímavější místo. Nabízíme vám okružní plavbu po kanále i řece Moravě přes mimoúrovňové křížení se zbytky lodní lanovky, proplutí plavební komorou a samozřejmě odborný výklad po celou dobu vaší plavby. Standartně vyplouváme z domovského přístavu Vnorovy, jinak dle domluvy.

 

Napište nám!

Objednávky

objednavky@batuvkanal.cz
Jestli si chcete objednat nějakou z našich loděk, kajaků apod. použijte prosím tento mail.
Prosím pozor, abyste se k nám správně dostali musíte projet vesnicí Vnorovy. Jestliže Vám bude navigace ukazovat cestu ze Bzence do leva, proti proudu Moravy, skončíte u Vnorovského jezu ze kterého se k nám nedostanete.